Žena sedí na gauči a usmívá se

Gaspan® zklidňuje vaše střeva

Trpíte gastrointestinálními potížemi? Zažili jste někdy příznaky jako nadýmání, plynatost, plnost a bolesti břicha s mírnými křečemi, i když se nejedná o žádné diagnostikované onemocnění?

Pak může být problémem funkční gastrointestinální porucha (FGID), která může způsobit zažívací potíže a různé příznaky, které vám způsobí nepohodlí a omezí vás v mnoha aspektech vašeho života. Pokud hledáte přirozené řešení , čtěte dále.

Lék Gaspan

Gaspan enterosolventní měkké tobolky je lék k vnitřnímu užití. Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Žádejte ve své kamenné nebo online lékárně.

Koupit Gaspan online již od 134 Kč

Gaspan® - pro úlevu od zažívacích potíží

Gaspan® je rostlinný léčivý přípravek, který obsahuje originální kombinaci dvou přírodních složek: patentovanou kombinaci dvou silic - máty peprné a kmínu. Tyto esenciální oleje jsou ve vysoké koncentraci uzavřené v měkkých kapslích, které bez narušení prochází kyselým prostředím žaludku až do střev, kde se rozpustí a  účinné látky začnou působit přesně tam, kde jsou potřeba: ve střevech. Gaspan® poskytuje úlevu od zažívacích potíží, zejména od mírných křečí, plynatosti, pocitu plnosti a bolestí břicha.

Lék Gaspan® vyrábí společnost Schwabe Group. Ve své více než 150ti leté historii dosáhla skupina Schwabe pozice světového lídra ve vývoji a výrobě fytofarmak. Vysoká kvalita jejich klinicky testovaných produktů,  účinnost, dobrý bezpečnostní profil a dobrá snášenlivost jsou  výsledkem mnoha let nejmodernějšího výzkumu a odborných znalostí v oblasti fytofarmacie.

Střevo

Působí přímo ve střevech 

Enterosolventní měkká kapsle je šetrná k žaludku a cíleně působí tam, kde je to potřeba, ve střevech. 

listy

Znatelně účinný 

Originální kombinace koncentrované mátové silice a kmínové silice je účinná i při přetrvávajících a/nebo opakujících se gastrointestinálních příznacích. 

fajfka

Přirozený a dobře snášený 

Neutrální chuť, bez alkoholu, bez laktózy a bez lepku. 

dvakrát

Pouze dvakrát denně 

Jedna kapsle každé ráno a v poledne, alespoň 30 minut před jídlem. 

Natural active ingredients

Gaspan® je rostlinný přípravek obsahující originální kombinaci mátové a kmínové silice pro zmírnění zažívacích potíží. 

Teaser Suffer from gastrointestinal complaints?

Každý to někdy zažil, obtíže mohou přijít po těžkém, špatně stravitelném jídle, po infekci v zažívacím ústrojí nebo například po týdenním užívání antibiotik.