Žena má spokojené bříško

Gaspan® – jedinečná kombinace pro dobrý pocit ve střevech

Gaspan® obsahuje dvě koncentrované aktivní složky – mátovou a kmínovou silici – pro účinnou a efektivní úlevu od vašich gastrointestinálních potíží. 

Zde je vysvětleno, jak Gaspan® funguje a jak může pomoci zmírnit nepříjemné zažívací obtíže:

  • Mátová silice zmírňuje bolesti břicha a křeče. Má relaxační vliv na buňky hladkého svalstva ve střevech, tím zmírňuje křeče. Dále působí na nervové buňky a snižuje signalizaci bolesti, což má v důsledku vliv na zmírnění pocitů bolesti.
  • Kmínová silice má uklidňující účinek a schopnost redukovat plyny, takže pomáhá zmírnit plynatost a nadýmání. Pomáhá tělu rozpouštět střevní pěnu, takže se zachycený plyn může z pěny uvolnit. Kmínová silice navíc snižuje produkci plynu ve střevech, protože specificky inhibuje škodlivé bakterie produkující plyn, takže kmínová silice má také pozitivní vliv na správnou skladbu střevního mikrobiomu.
Gaspan enterosolventní měkké tobolky

Gaspan® - gastrorezistentní měkké tobolky se rozpouštějí přímo ve střevě

Dvě účinné látky  Gaspanu® jsou uzavřeny v enterosolventních měkkých tobolkách. Speciální povlak umožňuje měkkým tobolkám projít kyselým prostředím žaludku, aniž by se rozpustily.

V důsledku toho se účinné látky neuvolňují, dokud nedosáhnou pufrovaného prostředí tenkého střeva. Díky tomu je Gaspan® jemný k žaludku a nedráždí žaludeční sliznici. Účinné látky se přitom uvolňují přesně tam, kde potíže vznikají a kde jsou potřeba. Trvá asi 1 až 1,5 hodiny, než se kapsle rozpustí ve střevech, kde mohou esenciální oleje rozvinout svůj účinek. Kromě toho se účinek Gaspanu® akumuluje v průběhu několika dnů. 

stomach

Zdravá střeva jsou základem nejen pro celkovou tělesnou pohodu.

Fullness

Funkční trávicí poruchy mohou vyvolat pocit plnosti a časnou sytost.

Lék Gaspan

Gaspan® je unikátní kombinace dvou přírodních, účinných látek ke zmírnění zažívacích obtíží.